Warszawa

Adres oficjalny
Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów
ul. Świętojerska 9
00-236 Warszawa


Zarząd Główny

dr Jarosław Wowak przewodniczący
jwowak@onet.eu, polski.snap@wp.pl
tel. 605 761 863

dr Iwona Artowicz-Skowrońska wiceprzewodnicząca
iwona_artowicz@wp.pl

Bożena Czarnecka–Akus skarbnik
bozena.czarnecka@mscdn.edu.pl
tel. 501 797 627

Teresa Zawisza-Chlebowska sekretarz
zawiszachleb@wp.pl

Maria Gudro-Homicka członek Zarządu Głównego, Honorowa Przewodnicząca SNaPu
maria-gudro@wp.pl
tel. 505 740 889

Komisja Rewizyjna
Agnieszka Czajka przewodnicząca
czajka2004@wp.pl

Hanna Błachnio członek
h.blach@wp.pl

Zofia Czarnocka członek
zofia.czarnocka@wp.pl


Numer konta bankowego
88 1240 1372 1111 0010 3184 4250
Warszawa, ul. Towarowa 25, 00-958 Warszawa

Numer KRS 0000063068
REGON 010341762
NIP 1131462894

Lublin

Adres
SNaP Oddział Lublin
ul. Bernardyńska 14
20-109 Lublin

Przewodnicząca: Bożenna Jankiewicz
bozenna36@gmail.com, tel. 606 940 637

Łódź

Adres
SNaP Koło Łódź
ul. Prożka 3/5 (obecnie Kilara 3/5)
91-335 Łódź

Przewodnicząca: Marta Rutkowska-Maliszewska
martaewamaliszewska@gmail.com, tel. 602 815 618

Radom

Adres
SNaP Oddział Radom
ul. Kościuszki 7
26-600 Radom

Przewodnicząca: Mariola Pacholec
mariola.pacholec@interia.pl, tel. 664 942 571

Strzelin

Adres
SNaP Koło Strzelińsko-Wrocławskie
ul. Grota Roweckiego 1
57-100 Strzelin

Przewodnicząca: Leokadia Pawliszak
lo.gim.slavia@gmail.com, tel. 602 192 281

Szczecin

Adres
SNaP Oddział Szczecin
ul. Czorsztyńska 35
71-201 Szczecin

Przewodnicząca: Małgorzata Roszak
rosz_ma@op.pl, tel. 609 237 599

http://snapszczecin.blogspot.com/